Vaše učitelka

Tereza Kabátová, Dis.  (Narozena 02.04.1986)

Absolventka ZUŠ v Klášterci nad Ohří, kde se učila hře na housle a klavír u paní učitelky Evženie Atamanové. Od roku 2001 studovala Konzervatoř v Teplicích, kterou ukončila absolutoriem v r.2007.

V době svých studií na konzervatoři navštěvovala soukromé hodiny houslového virtuóza Jaroslava Svěceného a profesorky pražské konzervatoře Dany Vlachové.

Dále studovala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze housle, u pana profesora Jiřího Tomáška.

Spolupracovala s orchestrem Bohemian Symphony Orchestra Prague, se kterým byla na turné v Evropě, Japonsku a Číně. Spolupracovala s orchestrem Čeští filharmonici Praha, se Smíchovskou filharmonií Praha, se skupinou Čechomor a s Českým Národním Symfonickým orchestrem, se kterým doprovázela Andreu Bocelli, Ceciliu Bartolli. Se skotskou houslistku Nicolou Benedetti byla na turné v Anglii. Spolupracovala s americkým popovým zpěvákem Georgem Michaelem, Kosheen, se skupinou Sting, Tour Rock meets classic, Suzanne Vega, Jaroslavem Svěceným, Pavlinou Senič, Ewa Farna, Danem Bártou, vynikajícím bubeníkem Janem Fröhlichem, Vanessou-Mae a s dalšími umělci. Spolupracovala s nahrávacím studiem Smečky v Praze, kde se například nahrávala hudba do filmu Harry Potter, Barbar Conan, Hartova Válka, Lord of Rings atd. V současné době spolupracuje s Varhanem Orchestrovičem Bauerem a jeho orchestrem. Dále spolupracuje s big bandem Felixe Slováčka na souboru koncertů "Sinatrology".

Hostovala při koncertním turné Českého tria a s kvartetem v Japonsku po dobu tří měsíců.

V jejím repertoáru je nejenom klasická hudba, ale i hudba popová, rock, chillout music, relax music, dance music.

V současné době soukromě vyučuje housle,klavír a keybord, vystupuje sólově, komponuje vlastní muziku ve stylu chillout-relax music , syntetickou muziku na  klávesy Korg Kronos , doplněnou  elektrickými houslemi Yamaha a PC technologií.

Mobil:

E-mail:

IČO:

+420 728 811 688

terezakabatova@lekcehudby.cz

04338111